ME-Bayi-Klima-Sistem-Logo-1 (1)

Mitsubishi Electric İç Anadolu ve Karadeniz Çözüm Ortağı

Res Enerji Yetkili Bayi

Hakkımızda

Doke Mühendislik İnşaat Taahhüt ve Ticaret LTD. ŞTİ; ısıtma, soğutma, havalandırma ve enerji verimliliği alanlarında, üretim, projelendirme, danışmanlık ve teknik ekipman tedariği hizmetleri vermek üzere 2013 yılı içerisinde kurulmuştur.

Kurucularının, ilgili sektörlerdeki yirmi yılı aşkın bilgi ve deneyim birikimini bir araya getirmesi ile ortaya çıkan Doke Mühendislik firması, Ankara’da hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu yana, hızlı ve istikrarlı bir büyüme çizgisi yakalamış olan Doke Mühendislik, ülke genelindeki ısıtma, soğutma, havalandırma ve enerji sektörlerinde adından sıkça söz ettiren bir şirket olmayı başarmayı amaçlamıştır.

Misyonumuz

Yerli ve yabancı teknolojik ürünleri ve cihazları kullanarak ülke ekonomisine en faydalı tesisleri kazandırmak, uluslararası firmalarla rekabet etmek, örnek endüstriyel tesisler, ısı merkezleri ve havalandırma tesislerini ülkeye kazandırmaktır.

Vizyonumuz

Isıtma, soğutma, klima, havalandırma, mekanik tesisat işlerinde dünyadaki son teknolojik gelişmeleri takip ederek taahhüdünü üstlendiğimiz tesisleri teknik ve ekonomik gereklere uygun bir şekilde yaparak ülke ekonomisine, ilgili kurum ve birimlere sağlıklı, fonksiyonel, teknik ve estetik eserler kazandırmaktır.